Ravak Matrix MSD4-160 bílá+Transparent sprchové posuvné dveře 160 cm, bílý rám, čiré sklo

Kód: 0WKS0100Z1
Neohodnoceno
Značka: Ravak
24 590 Kč 20 902 Kč
6-8 týdnů
Můžeme doručit do:
27.6.2023
Sprchová posuvná zástěna 160 cm, bílá, čirá

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Montážní variabilita: 1575–1615×1950 mm
  • Vstupní otvor: 680 mm
Rostoucímu počtu zákazníků, kteří při sprchování ocení bezbariérové řešení, nově nabízíme nejširší posuvné sprchové dveře do niky se středovým vstupem v luxusním provedení. Utěsní prostor v nice až 200 cm široké a pomohou vytvořit nízkoprahový sprchový kout. Koupelně dodají styl založený na výrazné horní a boční liště s příložkou ve tvaru čtverce.
  • rozměry: 140, 160, 180, 200 cm
  • typové provedení: profily – bílé, lesklé Aulbright, satin; madla a spojovací prvky v provedení chrome
  • výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm; transparent
  • výška výrobku: 195 cm
  • záruka: 5 let

Výrobek se skládá ze dvou pevných a dvou posuvných dílů – dveří. Montuje se do obložené koupelny (do vyzděné niky) přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Ostatní rozměry a varianty sprchových dveří řešíme na míru.

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce „Data ke stažení“, číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku neudává jeho přesný rozměr.

SIČ 0WKS0100Z1 Tvar Sprchové dveře Řada Matrix Barva Bílá Výplň Transparent Typ výplně Sklo EAN 8592626045784 Délka obalu 69,5 cm Šířka obalu 11 cm Výška obalu 201,5 cm Hmotnost 69,22 kg Typ otevírání Posuvné Styl, který mluví sám za sebe

Tyto sprchové kouty s nezaměnitelnou podobou vyrábíme s použitím nejlepších materiálů, proto Matrix představuje to nejelegantnější praktické řešení z naší nabídky posuvných koutů.

Praktický posuvný systém

Posuvný systém dvoudílných dveří zajišťují kolečka o průměru 20 mm s bezúdržbovými nerezovými ložisky pohybujícími se v drážkách. Tento mechanismus brání zadrhávání a křížení posuvných dílů a zaručuje bezporuchový a tichý chod dveří. Díky posuvu neubírají prostor v koupelně, neobtěžují a neodkapává z nich voda na podlahu.

Kvalitní materiály

Na výrobu používáme komponenty prvotřídní kvality – nejkvalitnější hliník, celokovové spojovací materiály a nosné prvky s povrchovou úpravou chrom. Konstrukce je vyplněna 8 milimetrovým bezpečnostním sklem ošetřeným patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®, která slouží jako ochranná vrstva proti znehodnocení skla vodním kamenem.

Sebejistý design

Sprchový kout Matrix je typický rovnými plochými liniemi a tvarem rovnoběžníku. Horní a boční profil sprchový kout nenuceně zvýrazňují. Naopak, absence spodního profilu dává vyniknout keramické dlažbě, pokud je na ní sprchový kout umístěn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové kouty, dveře a zástěny
Záruka: 5 let
Hmotnost: 50 kg
Výplň: Čiré sklo
Hmotnost: 69,22 kg
Typ zásilky: Nadmněrná zásilka
Váha 2: 69,22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: