AKASYA kosmetické zrcátko na postavení, 105x227mm, černá/akácie
Kód: 03118110Detailní popis produktu
Elegantní série koupelnových doplňků AKASYA z masivního akáciového dřeva propojuje přírodní krásu s moderním minimalistickým designem. Teplé odstíny dřeva v kombinaci s matně černými detaily vytvářejí nadčasový a harmonický vzhled.
Každý kus je originál díky jedinečné kresbě akáciového dřeva, které vyniká svou pevností, odolností vůči vlhkosti a dlouhou životností. Kolekce dodá koupelně příjemnou atmosféru, teplo a přirozenou eleganci.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | AKASYA |
| Rozměr | 112x275x115 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197135 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956197135 |