Doprava

Expedice zboží

Sortiment internetového obchodu Koupelny SEN.cz je distribuován ze skladu v Praze. Obor koupelny koupelnové vybavení je natolik obsáhlý a rozvětvený, že není možné zajistit kompletní sortiment skladem. Dlouholetá přítomnost naší firmy na trhu nám však dovoluje operativně – pružně reagovat na Vaše objednávky i v případě, že se zboží právě nenachází na našem skladě. Síť našich dodavatelů, výrobců a dovozců je natolik široká, že uspokojíme v rozumném termínu i objednávky neskladového zboží. V případě objednání více položek najednou, expedujeme obvykle celou zakázku rovněž najednou a to až po nakladnění položky s nejdelší dodací lhůtou. Toto lze však, po předešlé vzájemné dohodě, změnit. Pokud však tímto prodejci neúměrně vzrostou náklady na dopravu, je oprávněn tyto náklady dodatečně zohlednit v ceně dopravy.

Termíny dodání

V případě, že je objednané zboží na našem skladě, provádíme expedici objednávky v průběhu 1 – 3 pracovních dnů ode dne potvrzení Vaší objednávky. Ostatní neskladové zboží dodáváme v termínu 3 až 14 pracovních dnů dle dodacích termínu našich dodavatelů. Údaj o aktuální dostupnosti zboží (ZBOŽÍ JE / NENÍ NA SKLADĚ / ZBOŽÍ NA OBJEDNÁNÍ), který uvádíme v poznámce u jednotlivých produktů, je údaj orientační. Aktuální skladový stav zboží Vám ihned potvrdíme emailem případě telefonicky, pokud zboží objednáte přímo v našem e-shopu, nebo e-mailem v případě, že zboží jen poptáte prostřednictvím dotazu. Máte-li zájem o dodání zboží v závazném termínu, spojte se s pracovníky příjmu objednávek na čísle 777 699 007. Dostanete přesnou informaci o stavu skladových zásob a v případě potřeby bude Vámi požadované zboží rezervováno.

Způsob dopravy

Zboží rozdělujeme na tři základní skupiny podle velikosti a váhy zboží. První skupinou je standardní balík přepravovaný přímo na adresu zákazníka společnostmi GLS a DPD. Jedná se o nepříliš rozměrné zboží, které lze zaslat standardní balíkovou službou.  Druhou skupinou je balík na výdejní místo tzn. do výdejních míst Záslikovny nebo na výdejní místo Parcel servis. Tyto balíky jsou obvykle o něco menší než standardní balík a mají určité váhové omezení. Třetí skupinou je nadměrná zásilka a ta je vždy přepravována společností Toptrans. Jedná se o kompletní sortiment sanitární keramiky, van, sprchových koutů, většiny radiátorů, koupelnového nábytku.