Akaya víko dózy
Kód: AK 51-VDetailní popis produktu
Náhradní díl. Výrobky řady Akaya jsou vyrobeny z FSC certifikovaného akáciového dřeva, které pochází z odpovědněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187121171 |
| Výška: | 26 mm |
| Rozměr: | Akácie |
| Materiál: | Akáciové dřevo, plast, kov |
| Šířka: | 78 mm |
| Hloubka: | 78 mm |
| Typ montáže: | Volně |
| Balení (š x v x h): | 78 x 26 x 78mm |
| Váha: | 0,024 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |