ANTIK závěsná WC mísa, 36x53cm, bílá
Kód: AN320Související produkty
Detailní popis produktu
Série sanitární keramiky ANTIK v retro stylu zaujme elegantními liniemi. Obsahuje praktická umyvadla s odkladnými plochami pro použití jako nástěnná nebo doplněná podpěrnými nohami, závěsné WC, bidet a WC kombi.
K retro umyvadlům a bidetu doporučujeme vodovodní baterie ze série Antea. V balení WC mísy a WC kombi není obsaženo WC sedátko, je potřeba koupit samostatně.
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | ANTIK |
| Rozměr | 35,5x33x53,1 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hloubka | 531 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 26.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531144526 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné klozety, závěsné wc mísy, závěsné toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8698531144526 |
| Délka klozetu: | 53 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |
| Série: | Antik |
| Šířka: | 36 cm |
| Tvar: | Retro |
| Hmotnost: | 26,15 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | ANTIK |
| Výbava: | Skryté uchycení |
| Rozměry: | 36x53 cm |