AQUALINE 35 nástěnná baterie, ramínko ploché 160mm, chrom
Kód: 52030Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.1600 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913146800 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8590913146800 |