AQUALINE 35 nástěnná baterie, rozteč 100mm, ramínko ploché 120mm, chrom
Kód: 52012Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.1100 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913146787 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8590913146787 |