ARCHITEX sada pro uchycení skla, podlaha-stěna, max. š. 1200mm, černá mat
Kód: AXL2112BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
ARCHITEX jsou elegantní walk-in sprchové zástěny bez rušivých kotvících profilů. Neviditelné uchycení skleněné zástěny umožňují profily zasazené do keramického obkladu. Skleněná tabule se usazuje až po finálním vyspárovaní keramického obkladu.
Sada profilů pro uchycení skla rozměrů:
- Max. šířka 1200 mm
- Max. výška 2000 mm
Skleněná výplň k dokoupení (není v ceně)
- Čiré sklo v šířkách 800 až 1200 mm
Obsah balení:
- 2x profil do podlahy a stěny, černá mat
- 1x instalační pomůcky
- 1x podrobný návod k instalaci
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 0.0850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729001867 |
| Taric | 76042990 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové stěny Walk In jednodílné ke stěně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590729001867 |
| Šíře: | do 120 cm |
| Šíře stěny: | 120 cm |
| Výška stěny: | 200 cm |
| Barva profilu: | Černý |
| Barva výplně: | Čiré sklo |
| Série: | Architex Line |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Hmotnost: | 0,09 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Balení: | 1 ks |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Barva profilu: | Černá mat |