ARDEA keramické umyvadlo na desku, 60,5x41,5cm, bílá
Kód: AR043-40Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135309 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913135309 |