ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 220x51,5cm, pravé, bílá mat
Kód: AR220-B2RSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Exkluzivní design do vaší koupelny: umyvadla ARUBA vyrábíme v naší dílně na zakázku. Extra široká umyvadla na míru umožní vyřešit větší prostory v koupelnách. Tenká 12 mm pohledová hrana působí minimalistickým vzhledem.Zátka umyvadlové výpusti je vyrobena ze stejného materiálu jako umyvadlo. V otevřené poloze je zátka v jedné rovině se dnem umyvadla. Umyvadlo lze umístit na konstrukci, konzole nebo zakázkový nábytek.
Možnosti zhotovení:
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 220x51,5 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 48.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892158 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Desku umyvadla lze vyrobit v tomto barevném provedení:
0101 Glacier white
0854 Monsoon
4033 Concrete
0598 Black Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmine white
0816 Cachet
A821 Chardonnay
Umyvadlová mísa se vyrábí pouze v provedení bílá mat (0101 Glacier white).
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913892158 |
| Barva: | Bílá mat |
| Tvar: | - |
| Šíře: | 220 cm |
| Délka: | - |
| Materiál: | Rockstone |
| Hloubka: | - |
| Série: | Aruba |
| Délka do: | - |
| Tvar: | Obdélník |
| Hmotnost: | 48,94 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | ARUBA |
| Instalace: | Do nábytku |
| Výbava: | Rozměr na míru;Barva desky dle vzorníku |
| Otvor pro baterii: | 2 otvory |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Dvojumyvadlo |
| Rozměry: | 220x51,5 cm |
