BENE závěsná WC mísa, 35,5x51cm, bílá
Kód: BN320Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x35x51 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 22.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531149279 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné klozety, závěsné wc mísy, závěsné toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8698531149279 |
| Délka klozetu: | 51 cm |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 51 |
| Materiál: | Keramika |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |
| Šířka: | 35 cm |
| Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 22,90 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměry: | 35,5x51 cm |