Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo
Kód: HP 9531S-P-04Detailní popis produktu
Bezdotykový zásobník na pěnové mýdlo je skvělým doplňkem do koupelny. Balení obsahuje: 4 šrouby, bezpečnostní klíč k otevírání zásobníku, nástavec k připadnému otevírání zásobníku bez klíče. Součástí balení nejsou baterie-nutné zakoupit 4 x kvalitní baterie 1,5V typ C - cca 60 tis dávkování. Dobíjecí baterie jsou zakázány! Objem zásobníku 1000 ml. Výroba pěnového mýdla- smíchání 30% tekutého mýdla + 70% čisté vody. Životnost dávkovací pumpičky - 300 tis dávek. Možnost dokoupení pumpy k zásobníku na tekuté mýdlo či pumpy dezinfekčního roztoku. Senzorový dávkovač není uzpůsoben do sprchového koutu pro přímý kontakt s vodou. Nutné dodržet vzdálenost dávkovače od umyvadla -12 cm! Materiál plast ABS-odolný vůči mechanickému poškození. Plast je tuhý, houževnatý, zdravotně nezávadný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187108172 |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 280 mm |
| Materiál: | Plast |
| Ovládání: | Bezdotykové |
| Šířka: | 125 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Povrchová úprava: | Stříbrná metalická. |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Balení (š x v x h): | 140 x 280 x 130mm |
| Pumpička: | Plastová |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Váha: | 1,144 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |