BOLD dávkovač mýdla na postavení, agila
Kód: 103T30533Detailní popis produktu
Série koupelnových doplňků BOLD vyrobená z keramiky se vyznačuje snadnou údržbou a okouzlí elegantním provedením v jemně oblých liniích. Vkusně bude vypadat především v minimalistických koupelnách. Nabízená barevná provedení: zemitá agila, tlumená verde a decentní carina usnadní výběr pro sladění s interiérem.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 85x138x85 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 138 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 320 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867217 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8003062867217 |