BOLD sklenka na postavení, carina
Kód: 103T29565Detailní popis produktu
Série koupelnových doplňků BOLD vyrobená z keramiky se vyznačuje snadnou údržbou a okouzlí elegantním provedením v jemně oblých liniích. Vkusně bude vypadat především v minimalistických koupelnách. Nabízená barevná provedení: zemitá agila, tlumená verde a decentní carina usnadní výběr pro sladění s interiérem.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 87x108x87 mm |
| Průměr | 87 mm |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867163 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8003062867163 |