Černé nerezové madlo lomené 600 mm
Kód: BMLC 906060-90Detailní popis produktu
Lomené madlo pro osoby se sníženou schopností pohybu certifikované pro bezbariérová WC a koupelny. Pomocná madla k vaně, do sprchy, či pro bezbariérová WC jsou důležitým bezpečnostním prvkem především pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Madla ulehčují vstávání z WC a snižují riziko podklouznutí v koupelně a sprše. Madlo s certifikací dle legislativy ČR pro bezbariérové prostory Madlo splňuje veškeré bezpečnostní standardy Madlo je nejen funkční, ale také esteticky příjemné a bezpečné Maximální nosnost 150 kg Madla jsou určena pro všechny osoby, včetně osob s omezením pohybu Vhodné pro domácnosti i veřejné prostory (nemocnice, hotely, obchodní centra atd.) Madlo pro bezbariérová WC a koupelny Upozornění: Madlo musí být uchyceno všemi 15 šrouby, aby byla zajištěna stabilita a bezpečnost. Jednou měsíčně se ujistěte, že všechny šrouby jsou řádně utaženy! Tato kontrola je nezbytně nutná k zachování bezpečnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187120662 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 600 mm |
| Tvar: | Rohové (trojúhelník) |
| Rozměr: | 501-600 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Balení (š x v x h): | 680 x 600 x 77mm |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Váha: | 1,8 kg |
| Záruční doba: | 8 let |