Černý zásobník papírových kapesníčků
Kód: UNC 9010N-90Detailní popis produktu
Zásobník papírových kapesníků černý matný je skvělým doplňkem do koupelny. Koupelna by nebyla úplná bez nejrůznějších doplňků, drobností a pomůcek. Ideální je tedy, když máme i v těchto věcech a záležitostech možnost výběru. Můžeme tak jednak vyladit svou koupelnu do nejmenšího detailu a zároveň si vybrat vše v potřebné NIMCO kvalitě. Zásobník papírových ubrousků lze umístit na zeď nebo jen tak položit na polici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187119871 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 130 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 72 mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Typ montáže: | Vrtání; Volně |
| Balení (š x v x h): | 80 x 140 x 260mm |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Váha: | 0,77 kg |
| Záruční doba: | 5 let |