COLORADO držák toaletního papíru, chrom
Kód: 6924Související produkty
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
- Oboustranná montáž: levá i pravá
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 158x42x80 mm |
| Šířka | 158 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2140 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341282595 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky wc papíru, držáky toaletního papíru bez krytu |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 8003341282595 |
| Barva: | Lesklý chrom |
| Materiál: | pochromovaná mosaz |
| Série: | Colorado |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Tvar: | Hranaté |
| Hmotnost: | 0,21 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Série: | COLORADO |
| Instalace: | Vrtání/lepení |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Rozměry: | 158x42x80 mm |