DAHLIA dávkovač mýdla na postavení, zelená petrol
Kód: 2174553Detailní popis produktu
Elegantní série doplňků DAHLIA v petrolejově zeleném provedení rozsvítí interiér každé koupelny. Pokud byste rádi oživili svou koupelnu s minimálním úsilím, sáhněte po této kolekci.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | DAHLIA |
| Rozměr | 95x123 mm |
| Průměr | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3612 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956187273 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956187273 |