DAHLIA WC štětka na postavení, zelená petrol
Kód: 2174453Detailní popis produktu
Elegantní série doplňků DAHLIA v petrolejově zeleném provedení rozsvítí interiér každé koupelny. Pokud byste rádi oživili svou koupelnu s minimálním úsilím, sáhněte po této kolekci.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | DAHLIA |
| Rozměr | 90x415 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6372 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956187297 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956187297 |