DARWIN stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá mat
Kód: 11129110Detailní popis produktu
WC štetka je od rezervního držáku toaletního papíru oddělena plastovou přepážkou.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 230x670x180 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 670 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956195551 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956195551 |