Dávkovač tekutého mýdla, pumpička plast
Kód: ABC 31-90Detailní popis produktu
Nová elegantní skleněná série ABU přináší do vaší koupelny moderní a harmonický vzhled. Už nemusíte mít po vaně a umyvadle roztroušené různé plastové barevné lahvičky. Se sérií ABU bude vaše koupelna neustále čistá a uspořádaná. Sklo dodává koupelně eleganci a nadčasovost. Doporučujeme dokoupit podnos na skleněné nádobky AB 70. S touto kolekcí proměníte svou koupelnu v prostor, který je stylový, praktický a vždy dokonale uklizený. Barevné varianty série ABU: Černá – elegantní a minimalistická Hnědá – teplá a přírodní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187120792 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 126 mm |
| Tvar: | Kulaté |
| Rozměr: | Sklo |
| Materiál: | Sklo, plast |
| Šířka: | 102 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
| Povrchová úprava: | černý lesk |
| Typ montáže: | Volně |
| Balení (š x v x h): | 107 x 130 x 107mm |
| Pumpička: | Plastová |
| Váha: | 0,5 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |