Dražice TO 20.2 elektrický tlakový (netlakový) zásobník vody 20 litrů
Kód: 1202105201Detailní popis produktu
V objemu 20 lV objemu 20 l
- Tlaková smaltovaná nádoba
- Topné těleso o příkonu 2,2 kW
- Zásobník je dostatečně výkonný i pro sprchu nebo více umyvadel
- V tlakovém systému lze připojit více odběrových míst
- Možnost využití nízkého tarifu elektrické energie (noční proud)
- Vysoce kvalitní izolace Covestro pro nízké tepelné ztráty a minimální provozní náklady
- Elektrické topné těleso je součástí ohřívače
- Antikorozní vrstva nepodléhá důlkové korozi v prostředí tvrdé a chlorované vody
- Elektrické krytí IP44 – možno umístit v blízkosti odběrných míst
Typ TO 20.2
- Objem (l) 20
- Příkon topného tělesa (W) 2 200
- Třída energetické účinnosti B
- Výška ohřívače (mm) 585
- Průměr ohřívače (mm) 516
- Hloubka (mm) 254
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé zásobníkové ohřívače vody a bojlery do 30 litrů |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Objem ohřívače: | 20 litrů |
| Typ ohřívače: | Tlakový, Beztlakový |
| Umístění ohřívače: | Nad umyvadlem/dřezem |
| Šířka: | 51 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 20,00 l |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ocel |
| Hmotnost: | 15,00 kg |
| Typ zásilky: | Balík |