Držáky ručníků ke koupelnovému nábytku
Držáky ručníků ke koupelnovému nábytku se montují přímo ke skříňkám a umyvadlovým sestavám – ručník i osuška jsou po ruce a ladí s nábytkem. Patří sem madla a věšáky ke konkrétním řadám nábytku i univerzální sušáky osušek na stěnu. Vedeme provedení v chromu, bílé i černé matné. V nabídce je 7 modelů.
Konkrétně máme Ravak madlo a věšák ručníků Comfort ke skříňkám téže řady a Avice sušáky osušek 450/600 mm (černá mat, bílá). Sladěné doplňky ke skříňkám najdete i v kategorii Nohy ke skříňkám a v Koupelnovém nábytku.
Jak vybrat držák ručníků k nábytku
- K dané řadě nábytku: madla a věšáky Comfort pasují ke skříňkám stejné řady – nejčistší sladění.
- Univerzální sušák: Avice sušáky se montují na stěnu vedle skříňky, k libovolnému nábytku.
- Délka: 450 mm na ručník, 600 mm na osušku.
- Barva: chrom, bílá i černá matná – vybírejte podle nábytku a baterií.
Řazení produktů
Výpis produktů
Ovládací prvky výpisu
Časté dotazy
Pasuje madlo Comfort na jakoukoli skříňku?
Madla a věšáky Ravak Comfort jsou určené ke skříňkám stejné řady Comfort, kde tvoří sladěný celek. K jinému nábytku zvolte univerzální nástěnný sušák, který se namontuje samostatně.
Jakou délku sušáku zvolit?
450 mm stačí na ručník, 600 mm pojme osušku. Pokud potřebujete pověsit obojí, sáhněte po delší variantě nebo dvou kusech vedle sebe.
Jaká barva ke skříňce?
Chrom je univerzální klasika, černá matná ladí s moderním nábytkem a černými bateriemi, bílá zapadne do světlých sestav. Řiďte se barvou nábytku a armatur.
Poradíme s výběrem osobně
Držáky a doplňky ke skříňkám si prohlédnete ve vzorkovně Koupelny SEN v Praze 10 (Služeb 1). Poradíme se sladěním s nábytkem – volejte 777 699 007.