DYNASTY urinál s automatickým splachovačem 6V DC, zakrytý přívod vody, 39x58 cm
Kód: 10SZ92001-SENSORSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Antivandal sensor pisoár s automatickým splachovačem splňuje požadavky EU norem a je určen všude tam, kde je požadován uživatelský komfort při maximální úspoře vody.
Parametry:
- Vstup vody: G1/2"
- Napájecí napětí: 6V DC
- Zdroj napětí: síťový zdroj nebo lithium baterie CR-P2
- Čas splachování: 4s
- Hygienický proplach: 12h po posledním sepnutí
- Tlak vody: 5-7 Bar
- Průtok vody 17l/min při tlaku 3 Bar
- Intenzitu splachování lze měnit pomocí kulového ventilu
- Možnost nastavení parametrů dálkovým ovladačem
- Teplota vody: max. 30°C (nutno chránit před mrazem)
Balení obsahuje:
Ovládací elektronika, elektromagnetický ventil, odpadní sifon s čidlem, kulový ventil
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x56,3x36,8 cm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 563 mm |
| Hloubka | 368 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Oblé |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Součástí integrovaný splachovač |
| Hmotnost / ks | 14.6970 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913931536 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové pisoáry, radarové pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913931536 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 39 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 14,70 kg |
| Balení: | 2 ks |
| Rozměry: | 39x56,3x36,8 cm |
| Přívod vody: | Zakrytý |