ELLA umyvadlová skříňka 37,5x43x34cm, 1x dvířka, levá, bílá
Kód: EL040-3030Související produkty
Detailní popis produktu
Designová série ELLA zaoblenými rohy harmonicky ladí s keramickými umyvadly City. Bezúchytový systém umožňuje pohodlné otevírání zásuvek, samozřejmostí je systém jejich automatického dovření. Vybírat můžete mezi umyvadlovými skříňkami se zásuvkami a s dvířky. Sérii dotváří doplňkové vysoké policové skříňky.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte.
U umyvadlových skříněk použijte silikonový tmel proti případnému zatékání do skříňky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x43x34 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 10.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887475 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
30 Bílá lesk
11 Dub stříbrný
16 Borovice rustik
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: příplatek 30%
10 Dub polar
12 Dub mocca
20 Dub texas
15 Dub sherwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Ořech yosemite
18 Dub černý
31 Bílá mat
32 Kašmírová matná
33 Šedá matná
34 Antracit matný
35 Černá matná
Cenová skupina C: příplatek 50%
41 Carina
42 Siena
43 Agila
44 Verde
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
RAL1019 Šedobéžová
RAL3004 Bordó
RAL6004 Modrozelená
RAL7031 Šedomodrá
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové koupelnové skříňky pro jednoumyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913887475 |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 45 cm |
| Šíře: | do 45 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Série: | Ella |
| Šířka: | 37 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Hmotnost: | 10,06 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Série: | ELLA |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Rozměry: | 37,5x43x34 cm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Součást balení: | Bez umyvadla |
| Směr otevírání: | Levé |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |