EMICO umyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, levé, bílá mat
Kód: EM180-B1L-LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Exkluzivní design do veřejných prostor nebo privátních koupelen: umyvadla EMICO vyrábíme v naší dílně na zakázku. Extra široká umyvadla na míru umožní vyřešit až 3 mycí místa.Zátka umyvadlové výpusti je vyrobena ze stejného materiálu jako umyvadlo. V otevřené poloze je zátka v jedné rovině se dnem umyvadla. Umyvadlo lze umístit i do vyzděné niky. Doporučujeme instalovat každých 70 cm podpěrnou konzoli.
Možnosti zhotovení:
Umístění límce:
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 180x50 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 45.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886621 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
Desku umyvadla lze vyrobit v tomto barevném provedení:
0101 Glacier white
0854 Monsoon
4033 Concrete
0598 Black Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmine white
0816 Cachet
A821 Chardonnay
Umyvadlová mísa se vyrábí pouze v provedení bílá mat (0101 Glacier white).
Pro objednání vybraného dekoru kontaktujte prodejní oddělení.

