HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá
Kód: K11-0221Související produkty
Detailní popis produktu
- WC mísa zvýšená - zadní vývod odpadu.
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom (splachování 3 a 6 l).
- Napouštěcí ventil s bočním připojením, lze instalovat na levou i pravou stranu v nádržce.
- Montážní sada
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,5x86,5x67,5 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hloubka | 675 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 36.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129568 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.

Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc handicap, klozety a wc pro handicapované |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913129568 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Připojení odpadu: | Zadní rovné |
| Typ splachování: | Bezokruhové Rimless |
| Série: | Handicap |
| Šířka: | 37 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Tvar: | Klasik |
| Hmotnost: | 36,47 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Balení: | 1 ks |
| Výbava: | Odpad zadní;Rimless |
| Rozměry: | 37,5x86,5x67,5 cm |