Hadřík na čištění skla 5 ks
Kód: RP 1006 SETDetailní popis produktu
Čistící hadřík na sklo. Super měkké a neabrazivní utěrky z mikrovlákna zabraňují poškrábání povrchu Hadřík je určený k zachycení žmolků, nečistot, prachu nebo skvrn. Umožňuje snadné čištění skla nebo zrcadlových povrchů bez zanechání šmouh Ideální pro čištění skla, zrcadel, oken, nerezové oceli atd. Hadřík lze prát v pračce na 40°C, sušit v sušičce na nízkou teplotu Opakovaně použitelný a rychleschnoucíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187118393 |
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | Mikrovlákno |
| Materiál: | 87% polyester, 13% polyamid |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Balení (š x v x h): | 140 x 20 x 150mm |
| Váha: | 0,17 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |