HANDICAP madlo odnímatelné s nastavitelným úhlem, černá mat
Kód: A0256010Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 595x125x70 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Přísavka |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185514 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956185514 |