HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu, 36x25cm, bílá
Kód: A140101Související produkty
Detailní popis produktu
S použitím podpěry A141100 se nosnost sklopného sedátka zvýší na 175 kg.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 360x161x382 mm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 382 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956016146 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956016146 |