HANDICAP WC štětka na postavení, extra dlouhá rukojeť 51cm, nerez mat
Kód: A112400Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 88x675 mm |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 675 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192697 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956192697 |