HELENE kosmetické zrcátko na postavení, oboustranné, Ø 170mm, s kamínky, chrom
Kód: 03114000Detailní popis produktu
- Z jedné strany 5x zoom
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956170527 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956170527 |