INFINITY WC kombi mísa, Rimless, 63x37 cm, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: PC105-111Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 37x40,5x63 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982217 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913982217 |