KIM dvojitá polička do sprchy, 263x325x105mm, chrom
Kód: 12022200Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 263x325x105 mm |
| Délka | 263 mm |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: vícepatrová |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Nosnost | 5.0000 kg |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.9780 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197272 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956197272 |