Kombinovaný ventil 1/2"x3/4"x3/8", chrom
Kód: 5309Související produkty
Detailní popis produktu
- Vnější závity dle ISO288/1
- Provozní tlak: 10 bar
- Testovací tlak: 16 bar
- Maximální teplota vody: 80 °C
- Těsnost 100% testována
- Otevřený průchod: 1/4 otáčky
- Nerezová krycí rozeta
- Vstup: M1/2"
- Výstup 1: M3/8"
- Výstup 2: M3/4"
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 1/2"x3/4"x3/8" |
| Výbava | Bez filtru, 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 0.2650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913803840 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované ventily - pračka a roháček, kombiventily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590913803840 |
| Barva: | Chrom |
| Typ ventilu: | Pračkový kombinovaný |
| Materiál: | Mosaz |
| Hmotnost: | 0,29 kg |
| Typ zásilky: | Balík |
| Balení: | 1 ks |
| Výbava: | Bez filtru;2 výstupy |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/4"x3/8" |