Krytka WC kartáče Tabo
Kód: 1178TA-3-08Detailní popis produktu
Náhradní díl. Výška 3 mm, délka 70 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187118294 |
| Výška: | 3 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | Tmavě šedá matná. |
| Typ montáže: | Volně |
| Balení (š x v x h): | 68 x 12 x 68mm |
| Váha: | 0,03 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |