LOTTA nástěnná baterie, ramínko ploché 120mm, chrom
Kód: LT612Detailní popis produktu
Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4050 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913146817 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8590913146817 |