LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom
Kód: LT745Související produkty
Detailní popis produktu
Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Záruka | 4 roky |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| EAN | 8590913146350 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8590913146350 |