MAREN mýdlenka na postavení, černá/bambus
Kód: 2023310Detailní popis produktu
Spojení, které funguje - to je motto kolekce MAREN. Kombinace bambusu s černou barvou působí svěže a přirozeně. Ať máte koupelnu zařízenou v přírodním nebo industriálním stylu, doplňky MAREN jsou správnou volbou.
Kolekci doplňuje kosmetické zrcátko KARA v bambusovém rámu. Je oboustranné a nastavitelné. Stranu s 5násobným zvětšením ocení každá žena při líčení.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MAREN |
| Rozměr | 80x25x115 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1022 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956225432 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956225432 |