MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom
Kód: 03112000Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Délka | 415 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9890 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956170350 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956170350 |