Merabell Aqua, nerezová pračková hadice, převlečné matice G3/4"-G3/4" - 175 cm

Kód: M0017
Neohodnoceno
Značka: Merabell
1 099 Kč
Skladem u dodavatele 3-5 dní
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Hadice k pračce 3/4" x 3/4" s kolenem svařovaný nerez vlnovec - 175 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová pračková přívodní hadice 3/4" x 3/4" – délka 175 cm, s kolenem PARAMETRY

Koncovka otočná s kerafixovým kroužkem Materiál Nerezová ocel AISI 316L Světlost hadice DN12 Certifikace tlak 10 bar Normy ČSN EN 10380 Ochrana ochranné opláštění

Vytopeno 25 % domácností

Vytopená domácnost patří mezi nejtypičtější majetkové škody a domácnostech nejvíce škod. Řešila ji téměř čtvrtina českých domácností. S únikem vody a poškozením domácnosti – z důvodu poškozené hadice. Únik vody který každoročně způsobuje v domácnostech nejvíce škod, ať už škoda vznikne vodovodní havárií v bytě klienta nebo škodu způsobí jeho nepozorný soused.

Hadička, která nikdy nepraskne

Použití nezničitelné celokovové hadice MERABELL pro připojení vaší baterie, toalety nebo pračky je skvělá investice pro váš klidný spánek. Statistiky pojištoven hovoří jasně. Havárie vody je vůbec nejčastější příčinou škodních událostí v domácnostech! Nepříjemnou zkušenost s prasklou vodovodní hadičkou si zažila každá druhá domácnost. Předcházet vytopení je přitom nyní tak snadné!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračkové nerezové a gumové napouštěcí hadice
Záruka: 25 let
Délka hadice: 175 cm
Typ hadice: Napouštěcí
Délka: 175 cm
Materiál: Nerez
Typ zásilky: Balík
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora K pračkám s plastovým vstupem zcela nevhodná 8.11.2023 11:51
U zahnutého konce, který se připojuje k pračce, je zkrácený závit, takže zbývají k připojení sotva 2 stoupání. Většinu prostoru zabere těsnící gumička s kovovým sítkem a kovový konec hadice, pokud má vaše pračka na vstupu plastový závit, tak tohle nepřipojíte.
Odpovědět