MIGUEL WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, spodní odpad, bílá
Kód: LC2258Související produkty
Detailní popis produktu
Nádržka je se splachovací armaturou, předinstalovanou uvnitř.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x76x63 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 759 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 28.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 6221006121412 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wc kombi, kombinované klozety, kombinované toalety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6221006121412 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Připojení odpadu: | Spodní |
| Typ splachování: | Klasické s okruhem |
| Série: | Miguel |
| Šířka: | 35 cm |
| Tvar: | Klasik |
| Hmotnost: | 25,87 kg |
| Typ zásilky: | Nadmněrná zásilka |
| Balení: | 1 ks |
| Výbava: | Odpad spodní |
| Rozměry: | 35x78x65 cm |