MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá
Kód: 03003201Detailní popis produktu
- 5x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Přísavka |
| Hmotnost / ks | 0.2990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4006956137742 |