MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, nerez lesk
Kód: 105T12100Detailní popis produktu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 214x90x214 mm |
| Délka | 214 mm |
| Šířka | 214 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866272 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8003062866272 |