Náhradní pumpička mýdla
Kód: 1028HP-92-90Detailní popis produktu
Náhradní pumpička mýdla k řadě HP 92. Černý plast.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187112193 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 40 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Balení (š x v x h): | 60 x 40 x 30mm |
| Váha: | 0,022 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |