Náhradní pumpička Tabo
Kód: 1028TA-04Detailní popis produktu
Výška pumpy 120 mm, šířka 75 mm. K čištění povrchu se používá hadřík z mikrovlákna namočený v mýdlové vodě nebo octovém roztoku. Po umytí se vysuší povrch jemným hadříkem. Použití bělících, dezinfekčních, alkalických, silně koncentrovaných čistících prostředků obsahující silná činidla nebo použití tekutých písků by mohlo povrch poškodit!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187118171 |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 120 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 75 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Povrchová úprava: | Světle šedá matná. |
| Typ montáže: | Volně |
| Balení (š x v x h): | 90 x 135 x 74mm |
| Váha: | 0,06 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |