Náhradní štětiny WC kartáče 1178C-26
Kód: 1178C-2-51Detailní popis produktu
Náhradní štětiny WC kartáče. Pasují pouze na tyč kartáče 1178C-26, vyrobeného po roce 2020.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187117181 |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 68 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Povrchová úprava: | Bílá. |
| Balení (š x v x h): | 68 x 85 x 68mm |
| Váha: | 0,024 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |