Náhradní štětiny WC kartáče
Kód: 1178TA-2-62Detailní popis produktu
Náhradní díl. Výška 90 mm, šířka 78 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187118300 |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 90 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 78 mm |
| Hloubka: | 78 mm |
| Povrchová úprava: | Černá. |
| Typ montáže: | Volně |
| Balení (š x v x h): | 78 x 95 x 78mm |
| Váha: | 0,05 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |