Náhradní WC kartáč
Kód: 1178L-26Detailní popis produktu
Náhradní díl. Celková výška kartáče 370 mm, spodní štětniny- výška 85 mm, průměr 73 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187104105 |
| Barva: | Chrom |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Povrchová úprava: | Chrom. |
| Balení (š x v x h): | 80 x 350 x 80mm |
| Váha: | 0,086 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |