Nerezové madlo rovné 900 mm
Kód: BM 9090-10Detailní popis produktu
Madlo pro osoby se sníženou schopností pohybu certifikované pro bezbariérová WC a koupelny. Pomocná madla k vaně, do sprchy, či pro bezbariérová WC jsou důležitým bezpečnostním prvkem především pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Madla ulehčují vstávání z WC a snižují riziko podklouznutí v koupelně a sprše. Madlo s certifikací dle legislativy ČR pro bezbariérové prostory Madlo splňuje veškeré bezpečnostní standardy Madlo je nejen funkční, ale také esteticky příjemné a bezpečné Maximální nosnost 150 kg Madla jsou určena pro všechny osoby, včetně osob s omezením pohybu Vhodné pro domácnosti i veřejné prostory (nemocnice, hotely, obchodní centra atd.) Madlo pro bezbariérová WC a koupelny Upozornění: Madlo musí být uchyceno všemi 10 šrouby, aby byla zajištěna stabilita a bezpečnost. Jednou měsíčně se ujistěte, že všechny šrouby jsou řádně utaženy! Tato kontrola je nezbytně nutná k zachování bezpečnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | 8595187119536 |
| Barva: | Nerez ocel matná |
| Výška: | 77 mm |
| Rozměr: | 801-900 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 980 mm |
| Hloubka: | 77 mm |
| Povrchová úprava: | Kartáčovaná nerez 18/8. |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Balení (š x v x h): | 980 x 77 x 77mm |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Váha: | 1,28 kg |
| Záruční doba: | 8 let |